Araştırma & Geliştirme

AR&GE departmanımız sürekli olarak silikat teknolojisiyle ilgili ürün ve diğer gelişmeleri optimize etmek için çalışmaktadır. Son derece uzman olan geliştirme uzmanları silikat mimari koruma sistemlerinin karşılaştığı çok ve çeşitli konularda temel araştırmalar gerçekleştirmektedirler. Ve silikat boyalar var olduğundan beri bu alandaki tüm önemli gelişme ve yenilikler KEIMFARBEN laboratuvarlarından çıkmıştır.

Boya teknolojisi alanında çalışan bilinen tüm enstitü ve araştırma laboratuvarlarıyla yakın işbirliği halinde olmak, elbette KEIM’in araştırmacıları ve uzmanları için devam eden birçok yerli ve yabancı araştırma projelerine katılım kadar önemlidir. Teknik bilgideki eşsiz liderliğimizi sürekli olarak bu şekilde geliştirip genişletmekteyiz.

Geleneksel ürün geliştirmeye ek olarak AR&GE uzmanlarımız, üretim tesisinin yükleme alanından ayrılmadan önce hem hammaddeleri hem de bitmiş ürünleri geniş kapsamlı bir test ve denetime tabi tutarak KEIM ürünlerinin süregelen, sistematik kalite güvencesini gerçekleştirmektedirler.